RU

EN

DE

ÇAĞRI MERKEZİ

+90 242 510 13 00

 

TOPLANTI SALONLARI

Çok amaçlı kullanılan 1 adet 1000 kişilik Balo salonu ,1 adet 200 kişilik ve 1 adet 20 kişilik olmak üzere otelimizde 3 adet toplantı salonu mevcuttur.(Düğün organizasyonu, Toplantı, banket yemekleri ve kokteyl partileri için hizmet verilmektedir. Ses sistemi ve projeksiyon gibi toplantı ekipmanları talebe göre temin edilir. (Ücret uygulaması tarafınıza bildirilir.)

 

SAĞLIK HİZMETLERİ ( SPA&WELLNES HİZMETLERİ )

Isıtmalı kapalı yüzme havuzu ve jakuzi, Türk hamamında Türk kültürünü yansıtan kese ve köpük banyosu ile günün bütün yorgunluğunu atacağınız, uzman masörlerin ellerinde rahatlayacağınız masaj odaları, sauna, buhar odası, dinlenme köşesi ve tatilde formda kalmak isteyen misafirlerimiz için spor salonu ile sağlıklı bir tatil olanağı sağlamaktadır.

 

ALIŞVERİŞ MERKEZİ:

Tüm otel içi ihtiyaçlarınıza cevap verecek alışveriş merkezi'mizde market, fotoğraf stüdyosu, kuyumcu, butik, deri  mağazası, ev tekstil mağazası, bay-bayan kuaför salonu misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

 

SAĞLIK POLİKLİNİĞİ:

Tesisimizde 24 saat ücretli Doktor  mevcuttur.

*Eğlenceli ve spor dolu bir tatil için aradığınız her türlü spor aktivitelerini Lonicera Hotels’de bulabilirsiniz.

 

Tatil sürenizde profesyonel tenis hocası eşliğinde ücretli tenis dersleri alabilirsiniz. Ayrıca Tenis grupları için turnuvalar düzenlenmektedir.

 

Masa tenisi, dart, voleybol-basketbol sahaları aktivite olarak hizmetinizdedir. Siz oyun salonunda hoşça vakit geçirirken, çocuklarınız Mini kulüp ve oyun parkında neşeli saatler geçirebilirler.

 

SPOR ALANLARI

• 1 adet yumuşak zemin tenis kortu

• 2 adet sert zemin tenis kortu

• 2 adet kiremit tozu tenis kortu

• 6 Adet Masa Tenisi

• Basketbol sahası

İnfo : Tenis ve basketbol sahası gündüz ve gece ışıklandırmayla hizmetinizdedir.

 

 

Hizmetler

FACTSHEET