RU

EN

DE

ÇAĞRI MERKEZİ

+90 242 510 13 00

 

7 açık yüzme havuzu, 9 çocuk havuzu, 2 kapalı yüzme havuzu, 8 adet jakuzi, 1 adet üçlü kaydırak havuzu, 1 adet dörtlü kaydırak havuzu, bir tanesi akşamları akşamları açık olan 4 havuz bar, 4 lobby bar mevcuttur.

 

OYUN SALONU: Bilardo, langırt, jetonlu oyun makineleri, trambolin, akülü arabalar, çarpışan arabalar, bisiklet, internet-ücretli olarak hizmet vermektedir.

 

SOSYAL AKTİVİTELER:

Televizyon  köşesi, mini kütüphane, okuma bölümü banket ve toplantı salonları, disko.

 

ÜCRETLİ HİZMETLER:

Odalarda kiralık kasa, çamaşır yıkama hizmetleri, çardaklar, bebek arabası, doktor, fotoğraf, kuaför, bilardo, oyun salonu, kese, masaj, alışveriş merkezi, akşamları tenis kortlarında ışıklandırma, internet cafe ve fax.

 

GÜNDÜZ VE GECE ANİMASYONLARI:

Profesyonel animasyon ekibimiz gün boyu kara, deniz, havuz jimnastiği, su sporları-su topu ve beach voleybol ile eğlenceli bir gün yaşatırken sizlerin formda kalmanızı sağlamaktadır. Mini kulübümüzde uzman çocuk animatörlerimize çocuklarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Animatörlerimiz çocuklarınıza resim, çizim, boyama, oyunlar, yarışmalar ile gün boyu hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadırlar. Animasyon grubu, gündüz ve gece animasyonları ve mini çocuk diskosu düzenlemektedir. Mini kulübün yanında çocuk oyun parkı mevcuttur.

Animasyon ekibimiz; Animasyon sahnesinde ve açık hava diskosunda birbirinden güzel SHOWLAR ile gecenize renk katıp, kahkahalarla izlenen skeçleri , birbirinden güzel yarışmaları ile  LONICERA HOTELS’de hoşça vakit geçirmenizi ve güzel hatıralar kazanmanızı sağlamaktadır.

Hareketli bir günün keyifli yorgunluğunu , gecenin sessizliğinde dalgaların sesi ve mehtabın denize vuran ışıltısı eşliğinde, içeceğiniz soğuk bir içecekle atabilirsiniz.

 

SU SPORLARI:

Su sporları otelimize ait değildir, sahilde bulabilirsiniz.

 

 

Aktiviteler

FACTSHEET